Школа
Скачать
Презентация Смета Договор
Таня и Толя
Дорога команда ІДЕАЛЬ! 

Хочеться сказати вам всім величезне і щире ДЯКУЮ! Багато думок, тому цей лист зайняв трохи часу :)

Взагалі, складати подяку вашій команді хотілось почати вже після першого знайомства, і позитивне враження протрималось і посилилось протягом 7 місяців підготовки! Ви великі молодці!

Дякую за наш спокій і казку, за те, що перед вами не було перешкод у підготовці, а були лише нові обставини, які треба взяти до уваги і рухатись далі. Ви дуже чуйні, і завжди прислухались до наших побажань і переживань. 
В день весілля було стільки стресу й переживань! Я просто не уявляю, як би ми без вас з усім справились. Однозначно, ви перевершили всі очікування в день весілля, я була така щаслива, і хотілося тільки одного - щоб все тривало довше! :)
Ви не тільки організовуєте і координуєте весілля, ви не тільки надаєте якісь послуги, я сподіваюсь всі ваші клієнти розуміють, що ви робите набагато більше! На короткий чи довгий передвесільний період ви стаєте для молодят невід*ємною частиною їхнього весільного досвіду, вражень, спогадів. І, дівчата, я дуже рада, що ви стали частиною нашого свята і історії!

Дорогі ІДЕАЛЬки! Нехай ніякі труднощі не зупиняють і не засмучують вас - ви мега-класні! Бажаю вам казкового, натхненного, закоханого продовження сезону 2017 і багато-багато нових сезонів!

Таня і Толік